CND Shellac

CND Shellac

Nechte si udělat nehty a zapomeňte na ně. Praktické a bezvadné! Nikdy se o své nehty nebojíte, protože ony to s vámi vydrží vždy až do cíle.
ZPEVNĚTE své nehty dokonalou vrstvou, která vám říká “uvidíme se za dva týdny” :) Dva týdny nezapomenutelného lesku a barvy, která drží a drží.
Jedinečný a jediný originál posílený lak CND Shellac.
CND SHELLAC, patentově přihlášená technologie. Profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost.

CND SE NANÁŠÍ JAKO LAK, ŽÁDNÉ PILOVÁNÍ ČI BROUŠENÍ – ŽÁDNÉ POŠKOZENÍ NEHTU.

VÝSLEDEK

14-ti denní nádherný zrcadlový lesk
CND SHELLAC

je okamžitě suchý, žádný čas potřebný k zaschnutí – UV vytvrzení. Ponořte ruku do kabelky. Sáhněte po klíčích. Uchopte volant.
Minimálně 2-týdenní perfektní, skvělý, vysoký lesk je zde! Napište román s dokonalými nehty po celou dobu.
pružný zrcadový povrch – pevná, flexibilní, zářivá barva, ať se stane cokoliv.
silné chráněné nehty – tenké a přesto pevné – CND SHELLAC – chrání a posiluje přírodní nehty. Zapněte knoflík. Hrajte si s prameny svých vlasů. Zapomeňte na nepříjemnosti s nehty.
CND SHELLAC SYSTÉM

DOKONALÁ SLUŽBA – jako při každé kvalitní aplikaci laku, systém CND Shellac sestává z Base Coat, UV Color odstínu, Top Coat.
Tvoří zásadní průlom jak v pružnosti, tak v dokonalosti a stálosti barvy po celé dva týdny.
Nanáší se jako lak. Nosí se jako gel. Je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen, DBP (3-FREE..)
Je nádherně návykový.
PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE ZAJIŠŤUJE VYSOKÝ ZRCADLOVÝ LESK, DLOUHODOBÉ NOŠENÍ BEZ POŠKOZENÍ.
ŽÁDNÉ POŠKOZENÍ NEHTU BEZ PILOVÁNÍ.
JEDNODUCHÉ A SNADNÉ NANÁŠENÍ.
CO BYSTE MĚLY O SHELLACU VĚDĚT:

Co Shellacu škodí: Prakticky nic. Můžete s ním dělat všechny běžné činnosti od mytí nádobí, přes úklid až po práci na zaháradce. Překvapí Vás jeho odolnost.
Nebojte se experimentovat! Shellac je skvělý v tom, že se dá vrstvit. Pomocí kombinace různých barev vzniká nekonečná škála barev, které se nikdy neokoukají. Už jste vyzkoušely Shellac pedkúru? Je skvělé, že na rozdíl od gelu, je Shellac tak tenký, takže i v botách nebo lyžáčích Vám nepřekáží.
Když Shellac nedrží. Zkuste nejprve počkat 3 týdny a nechte si jej aplikovat znovu.
SHELLAC MÁ VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ – rozhodně by jej měly zkusti ženy, které mají problémy s nehty, ať už jsou lámavé, křehké, hodně namáhané. Je to skvělé řešení i pro ženy, které si kousají nehty.

FacebookTwitterMySpaceLinkedInDeliciousDalší

Přidejte komentář

RSS Feed