Mokrá pedikúra

Mokrá pedikúraDenně ujdou naše nohy nejméně 6000 kroků. Nosí nás, celý život nám poctivě slouží. Dáváme jim však tolik péče, kolik si zaslouží? Kolikrát denně se zabýváme svým obličejem a jak často si vzpomeneme na nohy? Důležitost zdraví nohou si zvlášť uvědomíme ve chvíli, kdy se dostaví nejrůznější potíže – křečové žíly, zarůstání nehtů, kuří oka a jiné problémy. Dopřejte Vašim nohám pravidelnou profesionální péči.

Popis

Nohy se ošetřují po 10 – 15 minutové lázni v teplé vodě, do které je přidána sůl pro koupel nohou. Ta má mnoho aktivních složek jako jsou extrakty z jírovce, heřmánku, slézu, řebříčku, meduňky a další.
Po koupeli nohou a jejich osušení následuje odstranění starého laku a zastřižení nehtů, odstranění mozolů, kuřích ok a zatvrdlé kůže, které jsou prováděny speciálními pedikérskými nástroji, které jsou tvarovány pro šetrné provádění zákroků. Na závěr se nohy důkladně promažou masážní emulzí.
V případě přání zákazníka následuje pealing, vyživující maska a uklidňující masáž nohou. Dále pak lakování a zdobení nehtů, popřípadě P-shine a parafínový zábal.

FacebookTwitterMySpaceLinkedInDeliciousDalší
RSS Feed